Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids NOGi / Male 14 - 15 Years Old / Intermediate / -110lbs
(Day 1)
3-21
Gotowy
Mason Acosta
Prodigy Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Tristan Bennett Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / Female 12 - 15 Years Old / White Belt / -136lbs
(Day 1)
8
Gotowy
Cadyn Kucharczuk
Jessica Flor Team Chokelab Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Kids NOGi / Male 12 - 13 Years Old / Advanced / -80lbs
(Day 1)
2-10
Gotowy
Tobias Maltais
10th planet allentown
Evan Ha Prodigy Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Kids Gi / Age 6 - 7 Years Old / Grey Belt / -50lbs
(Day 1)
1-5
Gotowy
Miles Bennett
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Aubree Zorrilla Team Chokelab Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male 16 - 17 Years Old / Green & Blue Belt / -210lbs
(Day 1)
10
Gotowy
Ian Gomez
Team Chokelab
Shane BLACK Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Kids Gi / Age 6 - 7 Years Old / Grey Belt / -50lbs
(Day 1)
1-6
Gotowy
Benjamin Cevallos
Team Chokelab
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Agustino Gutierrez Inverted gear academy
Kids Gi / Age 8 - 9 Years Old / White Belt / -70lbs
(Day 1)
1-9
Gotowy
Atlas Long
Prodigy Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Jose Escobar Cutting Edge Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / Male 14 - 15 Years Old / Yellow & Orange Belt / -100lbs
(Day 1)
12
Gotowy
Tristan Bennett
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Mason Acosta Prodigy Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Kids Gi / Male 16 - 17 Years Old / Green & Blue Belt / -210lbs
(Day 1)
11
Gotowy
Ian Gomez
Team Chokelab
Shane BLACK Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Kids Gi / Age 6 - 7 Years Old / Grey Belt / -40lbs
(Day 1)
1-8
Gotowy
Dawson Adam
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Agustino Gutierrez Inverted gear academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids NOGi / Age 10 - 11 Years Old / Beginner / -80lbs
(Day 1)
2-11
Gotowy
Liam Klusaritz
Prodigy Jiu-Jitsu
Atlas Long Prodigy Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Kids Gi / Male 14 - 15 Years Old / Yellow & Orange Belt / -100lbs
(Day 1)
13
Gotowy
Tristan Bennett
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Mason Acosta Prodigy Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Kids NOGi / Age 10 - 11 Years Old / Beginner / -80lbs
(Day 1)
2-12
Gotowy
Liam Klusaritz
Prodigy Jiu-Jitsu
Oluwatoni Oke Prodigy Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids Gi / 11 - 15 Years Old / White Belt / -100lbs
(Day 1)
14
Gotowy
Alejandro Gonzalez
Team Pereira/ Jucao
Wygrana na punkty - 04:00
Cadyn Kucharczuk
Kids NOGi / Age 10 - 11 Years Old / Beginner / -80lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Oluwatoni Oke
Prodigy Jiu-Jitsu
Atlas Long Prodigy Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Kids Gi / Age 8 - 10 Years Old / White Belt / -70lbs
(Day 1)
Gotowy
Cade Klusaritz
Prodigy Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Jose Escobar Cutting Edge Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / Age 8 - 9 Years Old / White Belt / -70lbs
(Day 1)
Gotowy
Atlas Long
Prodigy Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Jose Escobar Cutting Edge Brazilian Jiu Jitsu
Kids NOGi / Age 6 - 7 Years Old / Beginner / -50lbs
(Day 1)
1-10
Gotowy
Dawson Adam
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Robert Daniels 10 Th planet Allentown Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / 11 - 15 Years Old / White Belt / -100lbs
(Day 1)
15
Gotowy
Alejandro Gonzalez
Team Pereira/ Jucao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Cadyn Kucharczuk
Kids Gi / Age 8 - 10 Years Old / White Belt / -70lbs
(Day 1)
Gotowy
Cade Klusaritz
Prodigy Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Jose Escobar Cutting Edge Brazilian Jiu Jitsu
Kids NOGi / Age 8 - 9 Years Old / Beginner / -70lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Robert Daniels
10 Th planet Allentown
Cade Klusaritz Prodigy Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 02:36
Adult GI / Female / Adult / White Belt / -130lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Shannon Fleming
Anthracite Combat Club
Jewel Bolden Zombie Brazilian Jiu-Jitsu - RMNU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Kids NOGi / Age 8 - 9 Years Old / Intermediate / -80lbs
(Day 1)
1-13
Gotowy
Helena Jacobs
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Wesley Reichert Team Pereira/ Jucao Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Kids Gi / Male 16 - 17 Years Old / White Belt / -150lbs
(Day 1)
6
Gotowy
Tyler Karthaeuser
Spartan Warrior combat
Luis Ortiz Team Pereira/ Jucao Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Adult GI / Male / Adult / White Belt / -195lbs
(Day 1)
2-16
Gotowy
Jonathan Vega
Zombie BJJ
Kyle Evans Prodigy Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Kids Gi / Age 8 - 9 Years Old / Yellow & Orange Belt / -70lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Lissie Bennett
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Jolia Manuel Team Chokelab Wygrana na punkty - 03:00
Kids NOGi / Age 6 - 7 Years Old / Beginner / -50lbs
(Day 1)
1-11
Gotowy
Dawson Adam
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Victoria Carchidi Webb MMA Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi Absolute / Male / Male 15 Years Old & Under / All Ranks / +140lbs
(Day 1)
16
Gotowy
Shane BLACK
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Bobby Klein Daniel Gracie Northeast Wygrana na punkty - 04:00
Kids NOGi / Age 8 - 9 Years Old / Beginner / -70lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Robert Daniels
10 Th planet Allentown
Benjamin Guilder 10 Th planet Allentown Wygrana na punkty - 03:00
Kids NOGi / Age 8 - 9 Years Old / Intermediate / -80lbs
(Day 1)
1-14
Gotowy
Helena Jacobs
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Wesley Reichert Team Pereira/ Jucao Wygrana na punkty - 03:00
Adult GI / Female / Adult / White Belt / -130lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Shannon Fleming
Anthracite Combat Club
Jewel Bolden Zombie Brazilian Jiu-Jitsu - RMNU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Adult GI / Male / Adult / White Belt / -195lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Elias Acosta
Prodigy Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Mascobetto Project Triad